Місцеві бюджети отримали гроші

Місцевим бюджетам перерахували субвенцію з державного бюджету

Місцеві бюджети отримали гроші. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Львівщині перераховано 242,8 млн грн субвенції з державного бюджету на проведення розрахунків з наданих населенню пільг та житлових субсидій в оплаті за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги, що дасть можливість в повному обсязі погасити заборгованість місцевих бюджетів з цих виплат станом на 01.11.2018 року.

Так, на погашення заборгованості з пільг та субсидій за спожиту електричну енергію буде спрямовано 9,8 млн грн., природний газ – 135,8 млн грн, теплову енергію – 12,4 млн грн, отримані послуги з водопостачання і водовідведення – 4,4 млн грн. та квартирної плати – 8,8 млн гривень.

Крім цього, за рахунок отриманих коштів буде проведена виплата монетизованих субсидій сім'ям, які мали економію за опалювальний сезон 2017-18 років у еквіваленті 100 м3 газу та 150 кВт електроенергії, яка використовувалась на опалення. Для цього місцевим бюджетам перераховується 71,5 млн грн для подальшого їх спрямування на персональні рахунки громадян, які включені у відповідні списки на виплату.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів