Мікрорайон "Стара Левандівка" каналізують

Цей мікрорайон вже віддавна має проблеми з каналізацією, оскільки тут взагалі відсутній міський колектор

Як поінформували у ЛМКП "Львівводоканал", у січні цього року розпочалися роботи з каналізування мікрорайону "Стара Левандівка". Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на Львівську міськраду. Тут планують прокласти колектори на вулицях: На Чвертях, Загородня, Пропелерна, Моторна, Чижевського, Чечета, Каганця, Мацієвича, Олесницького. Перша черга будівництва передбачає прокладання понад 600 погонних метрів трубопроводу діаметром 800 мм на вулиці На Чвертях.

"Цей мікрорайон вже віддавна має проблеми з каналізацією, оскільки тут взагалі відсутній міський колектор, а ті трубопроводи, які є — прокладені мешканцями без проекту з грубими порушеннями будівельних норм, на глибині 0,5 м, й не можуть належно експлуатуватися.

Минулоріч за кошти міста ми виготовили проект каналізування цього мікрорайону. Проект має свої особливості. Зокрема самопливна каналізація тут буде влаштована на глибині близько 7 м, що значно ускладнює процес будівництва. Однак ми докладемо максимум зусиль, щоб завершити всі роботи у передбачений проектом термін", — зазначив головний інженер ЛМКП "Львівводоканал" Анатолій Шимоняк.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів