Ми недопустимо зриву опалювального сезону у містах Новояворівську та Новому Роздолі, - Синютка

Присутні порушили питання включення в роботу нафтопроводу "Броди - Держкордон" в обхід с. Розгірче Стрийського району

Сьогодні, 5 лютого, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Львівщини Олега Синютки. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

Зокрема, у межах заходу порушили питання щодо забезпечення безперебійного та якісного надання послуг у сфері теплопостачання та водопостачання споживачів у містах Новий Розділ та Новояворівськ Львівської області.

"Ми недопустимо зриву опалювального сезону у містах Новояворівську та Новому Роздолі. У домівці кожного мешканця має бути тепло – це є основним нашим завданням", - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Відтак, за результатами позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, дано доручення щодо погашення заборгованості ПП "Гарант Енерго М" за спожитий природний газ перед НАК "Нафтогаз України".

Також, у межах засідання у містах Новий Розділ та Новояворівськ вирішили забезпечити формування та роботу аварійно-ремонтних бригад на період опалювального сезону 2018-19.

Окрім того, присутні порушили питання включення в роботу нафтопроводу "Броди - Держкордон" в обхід с. Розгірче Стрийського району.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів