Мешканці трьох районів Львівщини невдоволені своїми сімейними лікарями

Найбільша кількість задоволених людей сімейним лікарем на Львівщині зафіксовано у Дрогобичі, Жовківському, Мостиському й Перемишлянському районах

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської облдержадміністрації.

Такі результати соціологічного дослідження якості життя населення, яке тривало у Львівській області впродовж кількох місяців.

За словами т.в.о директора департаменту економічної політики Марти Бухтіярової, у Трускавці, Бориславі та Радехівському районі більше ніж 60% пацієнтів не задоволені своїми сімейними лікарями. 

Найбільше скарг від пацієнтів було у місті Борислав, там 80,8% мешканців не влаштовує їхній сімейний лікар. У місті Трускавець 78,3% опитаних пацієнтів також не задоволенні сімейною медициною. На третьому місці Радехівський район, у якому 57,3% незадоволених мешканців.

"Опитування стосувалось низки сфер, серед яких медицина, дошкільна та середня освіта, соціальна та транспортна інфраструктура. Загалом опитано 7055 респондентів. Дослідження охоплює усі райони, міста обласного значення та ОТГ Львівський області", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, понад 75% мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів