Мешканців Рясного просять не панікувати через відновлення сміттєпресувальної лінії

Пресувальну лінію перенесуть на вулицю Пластову

Сміттєпресувальна лінія, яку встановили два роки тому у Рясному, працюватиме на майбутньому заводі із переробки відходів на вулиці Пластовій, 13. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Як розповів директор ЛКП "Зелене місто" Вадим Ноздря, будівля складу передана з балансу "Львівспецкомунтранс" на баланс комунального підприємства "Зелене місто" близько року тому разом із майном, яке знаходиться всередині складу.

"Зелене місто" не має намірів на території Рясного проводити жодної діяльності, пов'язаної з твердими побутовими відходами", - наголосив Ноздря.

За його словами, мешканці Рясного та Білогорщі можуть не перейматися чутками, що роботу сміттєпресувальної лінії можуть відновити.

Пресувальну лінію із Рясного на вулицю Пластову перенесуть, коли розпочнеться поставка основного обладнання заводу. Це відбудеться наприкінці наступного року. Тим часом, найближчим часом стане відомо, які компанії з тих, що зголосилися будувати завод із переробки відходів у Львові, проходять у другий тур конкурсу. Нагадаємо, на перший етап документи подали 12 компанії з 11 країн світу", - йдеться у повідомленні Львівськї міськради.

Нагадаємо, туристи залишили у центрі Львова 14 тонн сміття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів