Мешканців Львівщини запрошують долучитися до Йорданських святкувань

Добірка локацій на Водохреща де скупатись в ополонці та скуштувати смачних пампушків

19 січня святкується завершальне свято новорічно-різдвяного циклу - Водохреща. У цей день у містах і селах Львівщини святять воду та пірнають в освячену ополонку. Добірка локацій на Водохреща де скупатись в ополонці та скуштувати смачних пампушків. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Місто Золочів

19 січня о 10:00 на святкування Водохреща запрошують у м. Золочів в парк Здоров'я до озера Молодіжного. Усіх мешканців та гостей міста чекає театралізоване дійство за участі духового оркестру та невеличкий ярмарок смаколиків.

Місто Сколе

19 січня о 11:00 в рекреаційному пункті "Павлів потік" усіх запрошують доєднатися до збереження давніх традицій, звичаїв та обрядів, розділити радість Христового Хрещення, спільно із вертепом та колядками повернутися у двотисячолітнє історичне минуле, а у купанні поєднатися із великою силою природи – водою. У програмі свята передбачено освячення води, купання в ополонці, спільні колядки та щедрівки біля вогнища. Після купання всіх відвідувачів чекає запашний карпатський чай.

Місто Трускавець

19 січня пірнути в ополонку трускавчани та гості міста зможуть на "Козацькому хуторі". Тут буде виставлено палатку, у якій усі бажаючі матимуть змогу переодягнутися, після пірнання зігрітися і посушитися. Безпосередньо на Йордан чергування нестимуть 4 надзвичайники та 1 одиниця техніки, які будуть забезпечені необхідним рятувальним спорядженням.

Смт. Східниця

19 січня о 12:00 год. усіх запрошують окунутися в освячену, кришталево чисту воду річки Східничанка та отримати незабутні враження від колоритного фестивалю вертепів "Різдвяна зірка".

Водохреща у Яворівському районі

19 січня о 12:00 год. у відпочинковому осередку "Верещиця" (с. Верещиця Яворівського національного природного парку) відбудеться традиційне святкування Водохреща. З року в рік на Йордан до Яворівського НПП приїжджають тисячі людей різного віку, як із Львівщини, так із інших областей України, адже тут святкування набуває особливого духу та атмосфери. У програмі свята відбудеться: освячення води, купання в оболонці, купання в ополонці, виступи вертепів та фольклорних колективів, спільні колядки та щедрівки біля ватри, конкурс пампушків.

19 січня о 12:00 год. біля Танкового озера (територія Яворівського полігону) пройде велике святкування. Усіх бажаючих розділити радість Хрещення Господнього запрошують зануритись в освячену воду. Програма свята також включатиме: виступи оркестру 184 Навчального центру, оркестру 24 бригади ім. Данила Галицького та оркестру "Гармонія", гостей заходу частуватимуть кулішем, ухою та чаєм.

19 січня о 14:00 год. в с. Івано-Франкове запрошують на Свято Водохреща. Святкування відбудеться на Громадському ставі, окрім богослужіння та освячення води включатиме невеличкий ярмарок із солодащами, кулішем та трав'яними чаями.

19 січня о 14:00 год. в с. Солуки відбудеться благодійний волонтерський ярмарок Водосвяття.

19 січня о 14:00 год. усіх запрошують на традиційне Йорданське купання у Щеплотах, на Грушівському озері: зануритись в ополонці, приєднатись до гучної коляду, скуштувати гарячий чай та солодкі пампушки.

Село Суховоля, Городоцький район

19 січня о 11:30 год. на Суховільському озері, що знаходиться біля церкви Івана Богослова відбудеться традиційне святкування з нагоди Свята Водохреща. В програмі: освячення води, купання, ватра, частування гарячим чаєм, а також спільна гучна коляда.

Смт. Куликів, Жовківського району

19 січня о 12:00 год. селище святкує Водохреща. Окрім освячення води та купання в ставку гості зможуть пригоститись смачними пампушками та зігрітись трав'яним чаєм.

С. Кавське, Стрийський район

19 січня з 13:00 до 17:00 год. в с. Кавське запрошують на Йорданське купання і фестиваль печеного м'яса "М'ясо-Фест": освячення води, купання в ополонці, загальна коляда та частування шашликом.

Смт. Лопатин, Радехівський район

19 січня о 12:00 год. поруч з смт. Лопатин на території гостинного двору "Райський куточок" відбудеться Йорданське театралізоване дійство "Ой на річці, на Йордані": освячення води, загальна коляда, різдвяні розваги, частування чаєм та солодащами.

С. Велике Колодно, Кам'янка-Бузький район

19 січня о 14:00 год. святкування Водохреща в с. Велике Колодно відбудеться на території озера біля Костелу. Під час свята запрошують пірнути в ополонку, почастуватись гарячими стравами та напоями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів