Мешканців Львівщини закликають зробити швидкий тест на ВІЛ

У Львові відкрився пункт швидкого тестування на ВІЛ

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, в межах акції "Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ" відбувся прес-брифінг за участі директора Львівського обласного центру громадського здоров'я Мар'яни Служинської. Про це пише Depo.Львів.

"Ми підтримуємо акцію. Адже це все робиться для того, щоб поширити інформацію серед населення та налагодити своєчасний зв'язок пацієнта з профільними медичними закладами. За оціночними даними, у Львівській області перебувають під медичним наглядом 3703 особи. Люди схильні вважати, що ВІЛ-інфекція є лише серед соціально неблагополучних груп, і погано усвідомлюють, що більшість усіх зареєстрованих випадків інфікування ВІЛ в Україні трапляються під час незахищених статевих контактів. Відтак у зоні ризику – будь-яка статево активна людина. Ми прагнемо, аби тестування на ВІЛ стало регулярною практикою кожної людини, яка піклується про своє здоров'я та своїх рідних", - зазначила Мар'яна Служинська.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові відкрився пункт швидкого тестування на ВІЛ на вул. Антоновича, 20.

Пункт працюватиме як безпечний та дружній простір для проведення швидкого, конфіденційного та безкоштовного тестування на ВІЛ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів