UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Коли і які вулиці ремонтуватимуть у Львові

Зокрема, щодо вул. Бандери, Чернівецької, Богдана Хмельницького, Курмановича та Шевченка

Коли і які вулиці ремонтуватимуть у Льво…

У ефірі радіо "Львівська хвиля", міський голова Львова Андрій Садовий відповів на поширені запитання щодо доріг, які наразі перебувають у ремонті. Про це пише Depo.Львів. Зокрема, щодо вул. Бандери, Чернівецької, Богдана Хмельницького, Курмановича та Шевченка.

 "Ми почали робити вул. Бандери у три зміни, але мешканці не підтримали таку ініціативу. Я також можу їх зрозуміти. До прикладу, вул. Чернівецьку ми робимо у три зміни. Там це вдається, тому що немає мешканців. По Бандери ж домовились, що будемо працювати до десятої вечора. Хотілось скоріше зробити, але люди мають іншу думку.

На вул. Чернівецькій дуже добре йдуть справи. Там, фактично, вони йдуть з випередженням графіку. Виходить дуже красиво. Там вже починають асфальтувати другу частину, прокладають прекрасний хідник. До речі, цим хідником забирають "огорожі", які собі там підприємці поробили самовільно. Виходить гарна велодоріжка, сама дорога, хідник. Посередині там красива променада до вокзалу. Також сама площа відкривається, тому що сквер завершують робити і місця для паркування таксі. Це такий приклад, який, я думаю, буде зразковим для всіх міст України. Думаю, що багато людей буде приїжджати та переймати наш досвід.

На Богдана Хмельницького зараз є порядок. Поруч є ґрунтова дорога, яку ми ще не починали робити, тому що підприємці там мають свій бізнес і просили нас почати робити її пізніше. Враховуючи те, що з неї минулого тижня потекла вода, і бруд потік на вул. Богдана Хмельницького, ми зараз швидше візьмемо ту дорогу в роботу. Нам потрібно зробити додаткові дощоприймачі на цій ґрунтовій вулиці, адже вул. Богдана Хмельницького ще не здана в експлуатацію. Ми відкрили її частину на прохання людей, але роботи ще тривають. До цього потрібно віднестись із розумінням", — зазначив мер.

Також він додав, що на вул. Курмановича тривають завершальні ремонтні роботи. До того ж, до кінця року відкриють для проїзду частину вул. Шевченка.

"По Курмановича закінчують останні штрихи. Ми очікуємо до кінця цього тижня, що вона вже повністю буде зроблена.

По вул. Шевченка ми також ідемо з випередженням графіку. До кінця цього року ділянка від церкви св. Анни до Ярослава Мудрого вже буде відкрита для проїзду", — додав міський голова Львова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"