Меморіал пам'яті Героям Небесної Сотні: Що вже зроблено

Додатково проводяться підготовчі роботи для гравірування портретів Героїв Небечної Сотні на нержавіючій сталі

У Львові тривають роботи з покриття стели під Меморіал пам'яті Героям Небесної Сотні. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

За інформацією міськради, вже є готова стела. На роботи витрачено близько 2 млн грн: це демонтажні роботи, земляні маси, часткова зрізка дерев, залиття фундаменту під стелу та оглядові майданчики, які будуть розміщені в нижній частині перед стелою. Майже 20% робіт вже виконано.

"Ми вже змонтували стелу і до кінця року плануємо облицювати її кортеном, який привезли з-за кордону. І саме зараз вже почалися монтажні роботи з металічних конструкцій під облаштування стели цим металом", — розповів заступник директора ЛКП "Зелений Львів" Андрій Шульський.

За його словами, вартість робіт загалом становить 10 млн 836 тис. гривень, але під час риття фундаментів тут виявили насипні ґрунти, тому потрібно провести додаткові роботи з укріплення.

"До кінця цього року триватимуть роботи з облицювання стели кортеном і замощення нижньої частини перед стелою. Весною будемо проводити роботи з благоустрою. Я думаю, десь до літа об'єкт буде виконаний на 100%", — розповів Андрій Шульський.

Додатково проводяться підготовчі роботи для гравірування портретів Героїв Небечної Сотні на нержавіючій сталі.

Нагадаємо, проект, який буде реалізований, охоплює дві частини: пішохідний міст і площу зі стелою у сквері. Між пагорбами вздовж вул. Кривоноса буде пішохідний міст із пандусом. Він буде виводити на терасу, яка зараз не експлуатується (з боку вул. Замкової), де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні. На місці майбутнього простору відкриваються гарні панорами на місто Львів.

Нагадаємо, коли і яким буде Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні у Львові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів