Меморандум про сміття Садового готували три дні

Підписано меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами у Львові

Depo.
21 квітня 2017 11:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, міста Львівської області, які мають полігони, підписали меморандум зі Львовом про прийом сміття.

21 квітня відбулося підписання меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові. Термін дії меморандуму - два роки.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка подякував міським головам, які погодились допомогти Львову зі сміттям. Він наголосив, що текст меморандуму був напрацьований ще у вівторок і протягом трьох днів його погоджували з усіма місцевими громадами індивідуально.

Гройсман вирішив проблему сміття Садового. Подробиці меморандуму з Садовим.

Раніше у Садового облаштували сміттєзвалище біля дитячого майданчика.

Також Львів Садового зустрічав туристів на Великдень сміттям і смородом.

На Львівщині регулярно протестують проти сміття Садового. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті Садового. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні.

Тим часом правоохоронці розслідують привласнення коштів, які виділялись на компенсацію вивезення ТПВ зі Львова. У Львівській обладміністрації підозрюють, що внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів