UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Медикам Львівщини додали майже 9 млн грн

Депутати Львівської обласної ради перерозподілили кошти

Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації збільшили видатки на 8879,4 тис. грн. Відповідне рішення ухвалили під час чергової сесії Львівської обласної ради, пише Depo.Львів.

Зокрема, на реалізацію субпроєкту "Онкопровенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області" для навчальних поїздок профільних спеціалістів за кордон та в межах країни, поширення соціальної реклами за рахунок залишку субвенції з державного бюджету на реформування регіональних систем охорони здоров’я передбачається спрямувати 1509,6 тис. грн, виконання інвестиційних проектів у рамках проведення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок залишку відповідної субвенції з державного бюджету –  1243,2 тис. гривень.

Збільшили також видатки на 6126,6 тис. грн, з них 5500 тис. грн на зміцнення матеріально-технічної бази Львівської обласної клінічної лікарні за рахунок іншої субвенції в сумі 3500 тис. грн та залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 2000 тис. грн у бюджеті Великолюбінської об’єднаної територіальної громади та  626,6 тис. грн для обласної лікарні відновного лікування за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду у бюджеті Дублянської селищної об’єднаної територіальної громади. 

Нагадаємо, на Львівщині призначили керівників обласних закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"