ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах

Практично усі чиновники балотуються від партії Президента, проте є і винятки
Depo.
8 жовтня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах
Майже всі голови РДА Львівщини братимуть участь у виборах

Більшість голів районних державних адміністрацій Львівщини балотуватимуться до районних рад на виборах 25 жовтня. Сам же голова ЛОДА Олег Синютка очолив виборчий список БПП "Солідарність" до обласної ради. Разом з Синюткою до обласної ради також балотуються голови Радехівської, Самбірської та Городоцької районних адміністрацій. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській ОПОРІ.

Цікаво, що голова Самбірської РДА Олег Домчак кандидує відразу і в районну, і в обласну ради.

Експерти Громадянської мережі також проаналізували виборчі списки партій до районних рад.

Як виявилося, чимало з них містять прізвища керівників відповідних районних державних адміністрацій. Так, голови усіх РДА, окрім Радехівської, Городоцької (які балотуються до облради), Дрогобицької та Жидачівської адміністрацій, братимуть участь у місцевих виборах цього рівня.

У переважній більшості кандидати представлятимуть БПП "Солідарність".

Винятками є хіба заступники голів Сокальської та Кам'янка-Бузької районних адміністрацій (у цих районах немає голів РДА), які балотуватимуться від ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода".

Чимало кандидатів-керівників районів не змагатимуться в округах, бо є першими кандидатами у списку партії. Це стосується Жовківської, Сколівської, Старосамбірської, Перемишлянської, Турківської та Яворівської райадміністрацій.
Заступниці голів Радехівської та Старосамбірської РДА очолили списки БПП "Солідарність" та НРУ у своїх районах.

Колишній голова Сокальської РДА Олег Кожушко йде першим кандидатом у списку ВО "Батьківщина" до райради. Він же балотується у списку партії до Львівської обласної ради. Щоправда, в біографії, поданій бо обласної виборчої комісії кандидат не вказав, що з 1 вересня він вже не обіймає посаду голови РДА.

Окрім цього, в списках партій популярністю користуються керівники відділів культури, освіти, соціального захисту населення, фінансових управлінь РДА.

Більшість з них також представлені у списках партії Президента.

Нагадаємо, що у робочий час посадовим та службовим особам органів державної влади та місцевого самоврядування заборонено брати участь в агітації, крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом.

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.