ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 4 тисячі голубів миру прикрасять сквер у Львові

Організаторами акції є ГО "Мистецьке об`єднання Текстура" та Львівський обласний молодіжний центр управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Depo.
20 вересня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з просиланням на Львівську обладмінісрацію, у понеділок, 21 вересня, у Львові відбудеться молодіжна акція "Голуби Миру": 4 тисячі паперових голубів, виконаних у техніці орігамі, прикрасять сквер перед облдержадміністрацією.

"Щороку у вересні світ відзначає Міжнародний день миру", - зазначив начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської обдержадміністрації Андрій Ковальський.

За його словами, ще у стародавні часи символом миру вважали голуба. Існує традиція випускати білих птахів як ознаку мирних намірів. Сьогодні Україна потребує миру на своїй землі, а українці всіляко показують своє прагнення до дружнього співжиття.

Організаторами акції є ГО "Мистецьке об`єднання Текстура" та Львівський обласний молодіжний центр управління молоді та спорту облдержадміністрації.
До участі у акції організатори запрошують мешканців та гостей міста, представників молодіжних організацій, громадських активістів, волонтерів та журналістів.

Захід відбудеться у сквері перед Львівською обласною державною адміністрацією (вул. Винниченка, 18) у понеділок, 21 вересня, о 13:30.

Міжнародний день миру проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним днем Миру.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.