ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 4 га земель на Львівщині прокуратура повернула до комунальної власності

Прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності

Depo.
12 лютого 2019 13:14
ФОТО: depo.ua

Жовківським районним судом задоволено чотири заяви органів прокуратури області про визнання відумерлою спадщини після смерті декількох громадян. Про це Depo.Львів повідомили в прокуратурі Львівської області.

Прокуратура вимагала визнану відумерлою спадщину (земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 3,6 га вартістю понад 3,3 млн грн) передати у власність територіальній громаді Магерівської селищної ради.

Зазначимо, що прокурор звернувся до суду, оскільки було порушено інтереси держави внаслідок невжиття органом місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їх протиправного використання.

Відтак, після набрання рішеннями судів законної сили, завдяки заходам, вжитим прокуратурою на стадії їх реального виконання, 17.01.2019, вказані території повернуто у комунальну власність.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші відео на YouTube