ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Масштабні моделі техніки покажуть на "Lviv Scale Models Fest 2015"

На виставці будуть представлені роботи авторів з України, Польщі, Литви та Білорусії
Depo.
3 вересня 2015 17:00
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

19-20 вересня у Львові відбудеться четверта виставка - конкурс масштабних моделей "Lviv Scale Models Fest 2015" в приміщенні Міжнародного аеропорту Львів. Години роботи виставки: субота, 19 вересня, 10.00-19.00 год; неділя, 20 вересня, 10.00-16.00 год.

За словами організаторів, метою виставки є популяризація технічної творчості серед дітей, молоді, дорослих, та пропаганда осмисленого, корисного дозвілля.
Подібні виставки часто стають стартом для майбутніх конструкторів та інженерів, задають вектор на усе життя. Також виставка такої тематики є інструментом патріотичного виховання та стимулом для зацікавлення військово-технічною історією.

Будуть присутні як починаючі моделісти, так і досвідчені майстри з міжнародним визнанням.

Представлені моделі будуть оцінюватися в 95-ти категоріях, в тому числі 18 категорій для юніорів у двох вікових групах. Також будуть вручатися Гран-прі - приз глядацьких симпатій та спеціальні призи спонсорів та партнерів.

Відбудуться майстер-класи для початківців та давно практикуючих моделістів.

"Попередні виставки "Lviv Scale Models Fest" - були проведені з великим успіхом, збирали велику аудиторію відвідувачів. Вже традиційно, виставки викликають живе зацікавлення серед моделістів України та сусідніх країн, задають нові стандарти проведення таких виставок в Україні",- додають організатори.

Вхід глядачів на виставку безкоштовний.

Більше новин про цікаві заходи у Львові читайте на Depo.Львів