Маршрут одного з львівських автобусів можуть суттєво подовжити

Для забезпечення якісного сполучення з смт Рудно АТП № 1 планувало також поставити нові великі автобуси на маршрут № 28

Задля покращання транспортного сполучення із смт Рудно Львівська міськрада пропонує продовжити маршрут № 52. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Для забезпечення якісного сполучення з смт Рудно АТП № 1 планувало також поставити нові великі автобуси на маршрут № 28. Однак пропозиція була відхилена, тому зараз запропоновано продовжити до селища маршрут № 52. В обласній адміністрації не підтримують таку пропозицію, а пропонують продовжити у смт Рудно міжміський маршрут № 156.

"Ще в грудні ЛК АТП № 1 планувало замінити автобуси середнього класу на автобуси великого класу на маршруті № 28, щоб вони курсували в смт Рудно. Однак для цього потрібно було б замінити схему руху — щоб автобуси заїжджати до смт Рудно через с. Зимна Вода, оскільки там ширша дорога. Однак, ми зіштовхнулися з тим, що громада однієї частини Рудно не підтримує цю пропозицію, бо вважають, що залишаться без транспорту, а пропонований шатл-бас, який мав би курсувати по селищу і довозити людей до кінцевої зупинки, їм не підійшов", - розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

За його словами, саме тому запропонували інший варіант — це продовжити маршрут № 52, який курсує з пл. Різні до АС "Західна", до смт. Рудно, та також через с. Зимна Вода. Тоді у смт Рудно було б два міських маршрути — № 28 і № 52. На 52 маршруті ми б збільшили кількість одиниць до 10−12 автобусів, щоб забезпечити якісне транспортне сполучення мешканців Рудно, частково с. Зимна Вода із Львовом.

"Зараз ми вивчаємо думку мешканців смт Рудно, ще раз проведемо зустрічі з ними, щоб визначити, які варіанти їм підходять. Хочу наголосити: для нас принципова позиція — це забезпечення якісного транспортного сполучення з смт Рудно, тому готові підтримати будь-який із запропонованих варіантів", — додав Білий.

Нагадаємо, як насправді виглядають маршрутки у європейському Львові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів