Львів‘янка Олена Старікова у Токіо здобула для України срібну медаль

Для Львова це уже третя медаль на Олімпійських Іграх - 2020

Журналіст відділу новин
Львів‘янка Олена Старікова у Токіо здобу…

Львів‘янка Олена Старікова у заключний день Олімпійських Ігор у Токіо здобула для України срібну медаль. Олена фінішувала другою в індивідуальному спринті, повідомляє Depo.Львів із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Для Львова це уже третя медаль на Олімпійських Іграх у Токіо. Бронзові нагороди здобули борчиня Алла Черкасова та каратист Станіслав Горуна.

Олена Старікова також була дуже близькою до медалі у дисципліні кейрін, однак фінішувала четвертою.

Медаль Олени Старікової – 19-та для України на цих Олімпійських Іграх.

25-річна трекова велогонщиця Олена Старікова – багаторазова чемпіонка України, володарка Кубку Світу у спринті, срібна призерка чемпіонату Європи з командного спринту. У 2019 році виборола срібло чемпіонату світу, яке стало першою медаллю для України на чемпіонатах світу з 2008 року, цього ж року здобула ще срібло і бронзу чемпіонату Європи. У 2020 році стала чемпіонкою Європи з велотреку та бронзовою призеркою Кубку світу.

Нагадаємо, 8 серпня о 14:00 в Токіо відбудеться урочиста церемонія закриття Олімпійських ігор. Високої честі нести державний прапор України на церемонії закриття Ігор довірено володарці двох олімпійських нагород у веслуванні на байдарках і каное Людмилі Лузан.