Львів'янин українізував міжнародний косметичний бренд

Львівський активіст Святослав Літинський змусив відомий косметичний бренд розробити українськомовну версію свого сайту

Про це пише Depo.Львів з посиланням на  ZAXID.NET.

Протягом двох років компанія ігнорувала листи активіста і відстоювала свою позицію в судах, але 2 квітня остаточно програла. Рішення набуло чинності з моменту проголошення.

"2 квітня Апеляційний суд Львівської області проголосив резолютивну частину у цій справі і визнав, що компанія "Ів Роше Україна" незаконно ігнорувала мої листи, зобов’язав мені відповісти. Третю умову – обов’язково розробити українськомовну версію свого сайту – компанія виконала ще до програшу у суді, тому від цієї вимоги я відмовився", – розповів Святослав Літинський.

За його словами, у 2017 році він двічі звертався до косметичного бренду з листами, у яких просив розробити українську версію свого сайту. Однак компанія його листи ігнорувала. І вже в серпні 2017 року він звернувся до суду.

"Вони наполягали, що це реклама, тому її не обов’язково перекладати. Проте законом передбачено, що інформація про продукцію – це не реклама і тому вона обов’язково має бути українською мовою. Франківський районний суд в липні 2018 року зобов’язав компанію відповісти на мої листи і таки українізувати свій сайт. Але вони подали апеляцію і там уже почали стверджувати, що це не їхній сайт. Однак моя дружина замовила продукцію з цього сайту і на чеках в неї було вказано, що гроші таки отримала ця компанія. За сукупністю доказів Апеляційний суд підтримав рішення суду першої інстанції", – розповів Святослав Літинський.

Додамо, що Святослав Літинський – відомий львівський активіст, який у судах відстоює українську мову у різних сферах. 

Нагадаємо, на львівських зупинках показали москалям куди дорога і мер Львова Андрій Садовий оголосив демоскалізацію Львова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів