Львів’яни отримають гарячу воду набагато раніше, ніж планувалося

У місті на тиждень раніше від запланованого графіку можуть відновити подачу гарячої води

Вже з п’ятниці, 24 травня, гарячу воду можуть відновити мешканцям Шевченківського району Львова, Левандівки та Рясного, а наступного тижня — всім іншим споживачам. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення ЛМКП "Львівтеплоенерго".

"Заповнюємо системи по ТЕЦ-2, це стосується Шевченківського району. Плануємо на кінець п’ятниці вийти у робочий режим. По ТЕЦ-1 також вже заповнюємо систему, плануємо до кінця тижня це виконати, і в п’ятницю-суботу розпочати вже роботу ТЕЦ, а наступного тижня повністю подати гарячу воду. Шевченківський район вже з п’ятниці може отримувати гарячу воду, а з понеділка — всі інші будинки. На вихідні по ТЕЦ-1 ми також почнемо запускати системи, але там об’єми значно більші, тому наступного тижня дамо гарячу воду в усі будинки", — розповів директор ЛМКП "Львівтеплоенерго" Валентин Вольський.

Також раніше, ніж планувалось, подадуть гарячу воду мешканцям Левандівки, Рясне-1 та Рясне-2.

"148 будинків зараз залишаються без гарячої води. Відповідно до плану, ми у понеділок маємо подати гарячу воду, але ми десь на п’ятницю виходимо на подачу гарячої води, думаю, на другу половину дня. Це вся Левандівка, Рясне-1 та Рясне-2. Маємо 24 пориви після гідравліки, вже почали працювати по їх ліквідації", — повідомили в ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Нагадаємо, у Львові щороку після закінчення опалювального сезону проводять гідравлічні випробування, аби виявити пориви у мережах, через літо їх відремонтувати та розпочати новий опалювальний сезон швидко і без надзвичайних подій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів