Львів'ян закликали відмовитися від поліетилену на користь багаторазових торбинок

У вівторок, 9 квітня у місті Лева стартує кампанія "Львів без поліетилену"

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Цього дня місцеві торговельні мережі долучаться до ініціативи та нададуть покупцям альтернативу поліетиленовим пакетам або ж повністю приберуть з прилавків пластик.

Організатори закликають свідомих мешканців: використовувати багаторазову торбинку або власний контейнер; наліплювати наліпку безпосередньо на товар; придбати декілька позицій в одну торбинку.

Як розповів заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, впродовж кампанії також організують низку навчально-просвітницьких програм для продавців, які працюють на касах, і для людей, які займаються замовленням та постачанням, аби підвищити екологічну свідомість населення. Окрім того, запланована кампанія з інформування мешканців щодо того, чому поліетилен шкідливий для планети.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року виконком Львівської міськради ухвалив рішення про обмеження комерційного використання поліетиленових пакетів у супермаркетах міста. Воно передбачає поетапну відмову від використання пластику в торговельних мережах. Славське також відмовилося від поліетилену.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів