"Львівтеплоенерго" відновило подачу гарячої води до 1024 споживачів

Відповідно до плану-графіку відновлення подачі гарячої води після гідравлічних випробувань, процес відновлення мав розпочатися з 20 травня

ЛМКП "Львівтеплоенерго" відновлює подачу гарячої води після гідравлічних випробувань. Станом сьогодні на ранок гарячу воду отримують 1024 споживачі підприємства. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як повідомили у ЛМКП "Львівтеплоенерго", вчора було запущено в роботу ТЕЦ-1 і відновлено подачу гарячої води до 409 будинків у Сихівському районі та 218 будинків у Франківському. Станом сьогодні на ранок гарячу воду отримує 1024 споживачі ЛМКП "Львівтеплоенерго": весь Галицький район — це 11 споживачів; весь Личаківський — 113 споживачів; весь Шевченківський район — 267 споживачів; 218 споживачів у Франківському районі та 409 споживачів у Сихівському районі. Без гарячої води 27 будинків у Сихівському районі і 57 споживачів у Франківському.

"Ми подаємо гарячу воду до усіх споживачів Галицького, Личаківського і Шевченківського районів. Вчора було запущено в роботу ТЕЦ-1 і відновлено подачу гарячої води до 94% наших споживачів у Сихівському районі і майже 90% споживачів у Франківському районі. Роботи з відновлення триватимуть сьогодні і до решти будинків, які залишаються, гарячу воду буде відновлено в найближчий час", — розповів директор ЛМКП "Львівтеплоенерго" Степан Пакіж.

Як наголошують тепловики, відповідно до плану-графіку відновлення подачі гарячої води після гідравлічних випробувань, процес відновлення мав розпочатися з 20 травня.

Нагадаємо, з 23 квітня розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж, які знаходяться на балансі ЛМКП "Львівтеплоенерго", а з 10 травня гідравлічні випробування відбуваються на теплових мережах ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

Гідравлічні випробовування проводяться щорічно, після завершення опалювального сезону, згідно з пунктами "Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж", затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України № 71 від 14.02.2007р, та пунктом VI "Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду" затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України N 620/378 від 10.12.2008. Під час гідравлічних випробувань тепловики Львова перевіряють технічний стан 470 км трубопроводів теплових мереж — це 293 км теплових мереж (з них 164 км магістральні мережі), які є на балансі ЛМКП "Львівтеплоенерго" та 179 км тепломереж, які є на балансі ЛКП "Залізничнетеплоенерго". Також під час гідравлічних випробувань проводиться ремонт основного і допоміжного обладнання на найбільших об'єктах теплопостачання міста — ТЕЦ-1 і ТЦ "Північна". Ці роботи можна виконати лише при повній зупинці роботи ТЕЦ, тобто в час "нульової зупинки", яка відбувається саме під час гідравлічних випробувань. Тому на час гідравліки зупиняється подача гарячої води.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів