ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівську та Підкарпатську дороги св. Якова урочисто поєднають

У Перемишлі обговорять співпрацю у наступному році
Depo.
6 жовтня 2015 09:28
ФОТО: depo.ua

10-11 жовтня львів'ян запрошують на українсько-польське паломництво відрізком Львівської та Підкарпатської Дороги святого Якова Vіа Regia. Зокрема, 10 жовтня відбудеться паломництво IV етапом Львівської Дороги святого Якова. Шлях пролягатиме через Мостиська - Тщанець - Баличі - Хатки - Шегині, а далі кордонний перехід Шегині/Медика. Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Під час паломництва відбудеться спільна молитва та благословення у храмі міста Мостиська. Організовують захід Львівське Братство святого Якова та Капітула Братства святого Якова при Санктуарію Гробу Божого в Пшеворську.

Наступного дня паломники переїдуть до Перемишля, де на спільному засіданні підіб'ють підсумки співпраці та виконаної роботи за минулий рік, а також обговорять пропозиції та перспективи вдосконалення співпраці на 2016 рік.

Додамо, що відрізок "Львівської Дороги святого Якова" (від Львова до Шегині) є повністю промаркований та може використовуватись паломниками із будь-якої країни християнського світу.

Більше новин про паломництво читайте на Depo.Львів.