Львівську малечу кличуть на зустріч із чортякою

Понад тисяча маленьких львів'ян зголосилися прийти на зустріч

У Шевченківському Гаю, що у Львові, оселилися Святий Миколая, Янгол і Чорт. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Житимуть вони там тиждень і запрошують маленьких львів'ян на зустріч.

"Чортик Антипко готує для неслухнянчиків різочки, у бойківській церкві зі с. Кривки діти зустрічають Янгола і дізнаються про життя хлопчика, який згодом став св. Миколаєм. У водяному млині Мірошник розповідає дітям історію "Від зернини до хлібини", частує трав'яним чаєм із кренделиками. А в найголовнішому пункті маршруту — у давній хатинці — на дітей чекає справжній Чудотворець, Святий Миколай, який маленьким гостям роздає подарунки. Усю святочну атмосферу доповнюють зимові пейзажі львівського музею просто неба", — йдеться у повідомленні.

За словами міськради, цього року замовлення екскурсій побили усі попередні рекорди — вже за місяць до свята не залишилося вільних місць у групах.

"Ми змушені були додати ще один день до графіка, оскільки охочих прийти на зустріч з Миколаєм було надзвичайно багато. Таким чином, ми приймаємо по 6−7 великих груп за день", - розповіли у музеї.

Загалом до хатинки Миколая зголосилися прийти понад тисяча маленьких львів'ян.

Нагадаємо, де працює Святий Миколай у Львові і скільки бере за прийом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів