Львівського високопоставленого податківця звільнили за корупцію

Насіров звільнив першого заступника начальника Фіскальної служби у Львівській області Дідика за порушення вимог антикорупційного законодавства
Depo.
1 березня 2016 12:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, голова Державної фіскальної служби Роман Насіров звільнив першого заступника начальника Головного управління Фіскальної служби у Львівській області Андрія Дідика за порушення вимог антикорупційного законодавства. Про це сказано в повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури.

"За результатами розгляду подання Генеральної прокуратури України наказом голови Державної фіскальної служби України припинено державну службу першого заступника начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області за порушення вимог антикорупційного законодавства", - сказано в ньому.

Зокрема, установлено, що Дідик не повідомив керівництву про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, що виник у зв'язку зі здійсненням його дружиною господарської діяльності з перебуванням на податковому обліку у Львівській області.

Також у повідомленні зазначається, що Дідик не вжив заходів для запобігання конфлікту інтересів у зв'язку з наявністю в його власності підприємства й не забезпечив його передачу в управління іншій особі.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів