Львівського чиновника п'ятий рік судять за хабар 4 тис. грн

На Львівщині за сприяння прокуратури скасовано незаконне рішення суду

Як повідомляє Depo.Львів Вищий спеціалізований суд погодився з касаційною скаргою обласної прокуратури та скасував незаконне рішення апеляційного суду про закриття кримінального провадження стосовно посадовця Управління Укртрансінспекції у Львівській області Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Нагадаємо, що у 2013 році службовець обвинувачувався у вимаганні та отриманні 4 тис грн хабара за обіцянку неприйняття рішення щодо заборони експлуатації під'їзних колій на станції Яворів Львівської залізниці.

Судом першої інстанції його визнано винним та засуджено до 5 років позбавлення волі, дворічним позбавленням права обіймати посади в органах держслужби, рангу державного службовця та конфіскації майна.

Водночас, ухвалою апеляційного суду Львівщини вказане кримінальне провадження закрито, начебто, за відсутність у діях обвинуваченого складу кримінального правопорушення.

Проте, перевіривши законність цього рішення Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ призначив новий апеляційний розгляд у кримінальному провадженні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook