Львівський вокзал "замінували"
Понад 200 людей евакуювали через фейкове повідомлення
Поліцейські затримали зловмисника за неправдиве повідомлення про замінування Головного залізничного вокзалу.у Львові. Про це Depo.Львів повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
"Сьогодні, 15 жовтня, до поліції зателефонував анонім та повідомив, що підірве приміщення Головного залізничного вокзалу у Львові. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група територіального підрозділу, спеціалісти-вибухотехніки, кінологи зі службовими собаками, а також співробітники інших служб поліції Львівщини. Було евакуйовано близько 200 людей", - йдеться у повідомленні.
Правоохоронці обстежили приміщення вокзалу і прилеглу територію - жодних підозрілих предметів та речовин виявилено не було.
"Упродовж пів години поліцейські встановили особу зловмисника та затримали його. Ним виявився 32 - річний мешканець Хмельниччини. У ході поверхневого огляду правоохоронці виявили та вилучили у нього речовий доказ – мобільний телефон, з якого він здійснив виклик", - кажуть у поліції.
Зловмисника затримали і нині йому "світить" до шести років позбавлення волі.
Читайте також про зухвале викрадення. У Львові викрали дівчину і вимагали захмарні два мільйона євро за її звільнення.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів