ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівський університет обурений будівництвом підземного паркінгу

Університет проти будь-яких кардинальних змін на площі перед головним корпусом

Depo.
13 лютого 2018 15:46
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на ZAXID.NET, вчена рада Львівського національного університету ім. І. Франка висловилась проти намірів побудувати на площі перед університетом підземний паркінг.

У листі, який підписали 17 працівників університету, серед яких є проректори, декани та завідувачі кафедр, наводяться 14 зауважень до проекту детального плану території поблизу університету. Серед них – відсутність оцінки екологічного стану, згадка про складні геологічні умови та небезпеку осідання споруд.

"У проекті відсутнє належне обгрунтування доцільності реконструкції площі і особливо будівництва підземного паркінгу... Пропоноване будівництво паркінгу на 350 автомобілів жодним чином не вирішує проблеми паркування у центральній частині міста, де щодня паркуються тисячі автомобілів... Пропоноване створення сприятливих умов для пішоходів та учасників дорожнього руху насправді призведе до суттєвого погіршення існуючого стану для парку, будівлі університету, прилеглих до нього територій", – йдеться у висновках комісії вченої ради університету.

Також університет проти будь-яких кардинальних змін на площі перед головним корпусом.

"Проектом практично ігнорується розташований впритул до майбутнього паркінгу головний корпус університету – пам'ятка архітектури. Університетська будівля і партерна частина парку ім. І. Франка формують надзвичайно важливий природно-історичний ансамбль, який потрібно зберегти для прийдешніх поколінь", – впевнені працівники ЛНУ ім. І. Франка.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів, що не здивований критикою, оскільки таке часто відбувається під час перших обговорень. За його словами, зауваження працівників університету візьмуть до уваги і спробують детальніше розібрати під час засідання спеціальної комісії.

Нагадаємо, у Львові хочуть побудувати підземний паркінг.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші відео на YouTube