Львівський суд засудив росіянку за мегапогром у місті

Суд засудив до 1 року і 10 місяців в'язниці росіянку за погром у РАЦСі, побиття медсестри пологового будинку і поліцейського у Львові

Depo.
18 жовтня 2017 23:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, Личаківський районний суд Львова засудив до 1 року і 10 місяців позбавлення волі громадянку Росії за погром у РАЦСі, побиття медсестри пологового будинку і поліцейського у Львові. Про це сказано в повідомленні суду.

"13 жовтня 2017 вироком Личаківського районного суду Львова громадянку Російської Федерації, яка влаштувала погром у львівському РАЦСі, визнано винною у здійсненні низки злочинів, і їй вибрано покарання у вигляді позбавлення волі", - сказано в ньому.

Установлено, що у вересні 2016 року обвинувачувана побила медсестру Львівського пологового будинку №1, до якої мала особисту ворожість.

Також росіянка в Личаківському РАЦСі з хуліганських мотивів влаштувала конфлікт зі співробітницею установи, хлюпнула їй в лице оцтову кислоту, завдавши потерпілий хімічний опік 1-го ступеня.

Крім того, обвинувачувана, перебуваючи в кабінеті РАЦСу, стала скидати на підлогу оргтехніку, трощити її, псувати робочу документацію і викидати її у вікно. Вона також розбила вікно в установі.

Крім цього, жінка кинула камінь у вікно районного управління поліції й пляшкою з-під горілки розбила скло у вхідних дверях в аптечний пункт.

Також росіянка в коридорі Личаківського відділу поліції вдарила ніжкою стільця в шию дільничного інспектора.

За здійснення зазначених злочинів обвинувачуваній вибрано покарання у вигляді 1 року і 10 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально-виконавчій установі.

Вибираючи покарання обвинувачуваної, суд урахував обставини, які пом'якшують покарання, зокрема щире каяття та сприяння в розслідуванні злочинів, а також те, що в період інкримінованих їй дій вона не була здатна повною мірою усвідомлювати значення своїх дій і керувати ними.

Нагадаємо, львів'янку затримали голою під час сексу на зупинці (ВІДЕО).

Як біля львівської психлікарні вдень займаються сексом на тролейбусній зупинці (ФОТО).

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів