Львівський прикордонник не продався турку за 500 гривень

Грошову винагороду пропонував громадянин Туреччини у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Рава - Руська" у розмірі 500 гривень, за позачерговий проїзд

Активне проведення заходів по протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Як повідомили Depo.Львів у прес – службі Львівського прикордонного загону, вчора, було зафіксовано спробу дачі хабарів прикордонникам Львівського загону. Грошову винагороду пропонував громадянин Туреччини у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Рава - Руська" у розмірі 500 гривень, за позачерговий проїзд та 50 польських злотих намагався запропонувати громадянин України у пункті пропуску "Грушів" за неналежно оформлені документи для перетину кордону.

В діях порушників вбачаються ознаки адміністративного правопорушення передбачені ст.369 ККУ "Пропозиція щодо надання неправомірної вигоди", по даним фактам було повідомлено працівників Національної поліції.

Протягом 2018 року прикордонникам Львівського загону у 20 випадках на суму близько 12 тисяч гривень намагалися запропонувати грошову винагороду за прийняття неправомірних рішень.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Нагадаємо, ірландці штурмують український кордон на Львівщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів