ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівський Офіс реформ має нового керівника

Звільнення Ореста Матвіїшина вимагали представники громадськості
Depo.
22 жовтня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

Новим керівником львівського Офісу реформ призначений Віталій Корецький. Відповідне подання зробила Львівська обласна державна адміністрація, а Мінрегіонбуд, відповідальний за проведення реформи з децентралізації, його схвалив. Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську ОДА.

За словами Віталія Корецького, львівський Офіс реформ уже працює на повну силу. Основне завдання Офісу реформ – продовження створення територіальних громад на Львівщині та допомога тим громадам, у яких будуть проведені перші вибори, у формуванні нових органів влади та різними консультаціями.

Віталій Корецький підкреслив, що особливу увагу при створенні територіальних громад він звертатиме на їхню фінансову спроможність, аби вони були успішними і довговічними. І це, ймовірно, позначиться на кількості територіальних громад, які будуть утворюватися в області.

Нагадаємо, згідно перспективного плану на Львівщині може бути створено 160 територіальних громадах. У 15-ти із них 25 жовтня відбудуться перші вибори.

Раніше Офіс реформ області очолював старожил Львівської ОДА Орест Матвіїшин, звільнення якого добивались представники громадськості області.

Матвіїшин працював у Львівській ОДА за часів екс-президента Віктора Януковича. 

Більше новин про децентралізацію читайте на Depo.Львів.