ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівський губернатор звинуватив Путіна у вибуху в консульстві Польщі у Львові

Він вважає, цей терористичний акт варто розглядати через призму подій, які відбуваються на Сході України
Depo.
9 жовтня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
Львівський губернатор звинуватив Путіна у вибуху в консульстві Польщі у Львові
Львівський губернатор звинуватив Путіна у вибуху в консульстві Польщі у Львові

Як повідомляє Depo.Львів, губернатор Львівської області звинуватив Росію в організації теракту на території генерального консульства Польщі у Львові. На його думку цей теракт варто розглядати через призму подій, які відбуваються на Сході України.

“Минулий тиждень був програшний для Путіна та переможним для української дипломатії на чолі з Президентом України. Наші західні партнери відмовились під політики поділу та обміну сфер впливу, на яку розраховували в Кремлі. Переговори у Парижі стали успішними для України. Щоб не говорила російська пропаганда та опозиція, об’єктивно Україна виграє від скасування фейкових виборів на Донбасі та припинення бойових дій” – заявив Синютка.

На його думку, не зумівши добитися свого на міжнародній арені, Путін знову скористався підлим способом внутрішньої дестабілізації. Вибір місця теракту не випадковий: це Львів, столиця Західної України, це Польща – відданий союзник нашої країни. “Мета зрозуміла: залякати, і залякати в першу чергу поляків, які їдуть до Львова, бо Львів – безпечний, бо Львівщина демонструє, що можна навіть в умовах військової агресії розвиватися” – заявив губенатор.

Також він закликав  громадян до пильності на вулицях і в приміщеннях.

Раніше ми повідомляли, що на території генконсульства Польщі у Львові пролунав вибух.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.