Львівський бронетанковий завод виготовив потужне замовлення для Південно-Східної Азії

ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершило виготовлення партії нових броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ, призначених для іноземного замовника з Південно-Східної Азії

 

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить в державний концерн "Укроборонпром", завершило виготовлення ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ для Південно-Східної Азії. Про це йдеться в повідомленні "Укроборонпрому",  передає Depo.Львів.

"ДП "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", завершило виготовлення партії нових броньованих ремонтно-евакуаційних машин БТС-4ЛБТЗ, призначених для іноземного замовника з Південно-Східної Азії", - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, БТС-4ЛБТЗ розроблено за власні оборотні кошти підприємства і призначено для евакуації пошкоджених танків з поля бою.

Він оснащений краном з підйомною вагою 12 тонн, лебідкою із максимальною силою буксирування до 75 тонн, а також може буксирувати техніку на жорсткому зчепленні зі швидкістю до 12 км/год.

Такі характеристики забезпечує 690-сильний двигун, здатний розігнати 38-тонну машину до 55 км/год.

Створення цієї машини стало можливим завдяки тому, що "Львівський бронетанковий завод" перейшов до самостійного виготовлення основних компонентів тягачів і ремонтно-евакуаційних машин.

Необхідно зазначити, що Міністерство оборони України також зацікавилася цією БРЕМ і розглядає можливість її включення в державне оборонне замовлення.

"Укроборонпром" створено в грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів