ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівський автобусний завод обіцяють відновити

Голова Львівської ОДА Олег Синютка каже, що зустрічався із власником ЛАЗу Ігорем Чуркіним у власному кабінеті, а зовсім не в ресторані
Depo.
21 липня 2015 11:26
ФОТО: depo.ua

Про це Синютка повідомив сьогодні, 21 липня, під час прес-конференції, повідомляє кореспондент Depo.Львів.

За словами Синютки, Чуркін продемонстрував йому проекти угод із єгипетською фірмою про виробництво автобусів. Синютка розповів, що запропонував Чуркіну провести прес-конференцію, під час якої публічно оприлюднити проекти цих договорів.

"Ми домовились, що прес-конференція відбудеться у понеділок, а понеділок був учора. Тільки після публічної демонстрації угод про відновлення виробництва на ЛАЗі я можу підтримувати власника. Станом на сьогодні власник не є ефективним менеджером для підприємства", - заявив Синютка.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка також заявив, що інформація про те, що він зустрічався із Чуркіним у ресторані - неправдива. "Я порадив дівчині, яка це написала, роздрукувати мою фотографію і на наступний раз уважніше придивлятись", - сказав керівник області.

Додамо, що кілька днів тому прокурор Львівської області Роман Федик поставив завдання щодо повернення відомого колись "Львівського автобусного заводу" у державну власність.

Питання про повернення підприємства у державну власність піднімала Львівська обласна рада. У січні 2015 року депутати до Президента України, Генпрокурора, Кабміну, Фонду держмайна про повернення Львівського автобусного заводу в державну власність. Схоже, звернення у прокуратурі нарешті почули: питання законності приватизації обговорили під час засідання колегії

Як повідомила прес-служба відомства, прокурор області Роман Федик своїм розпорядженням створив спеціальну групу прокурорів, яка опрацьовує відповідну документацію щодо можливості повернення у судовому порядку зазначеного об'єкта на користь держави.

Більше інформації про можливість повернення підприємства у державну власність прокуратура області не надає.

Нагадаємо, власником колишнього львівського промислового гіганта є російський бізнесмен Ігор Чуркін. Підприємство ще досі боргує 2 мільйони гривень працівникам
Комплекс будівель та споруд Львівського автобусного заводу за адресою вул. Стрийська, 45, у Львові виставлено на торги як арештоване майно. Також на електронні торги виставлено 33 тролейбуси ЛАЗу

Сам Ігор Чуркін годує обіцянками про те, що планує повернутися в Україну і надати підтвердження контрактів щодо Єгипту, Болгарії, Домініканської республіки.

Більше новин читайте на сторінці Depo.Львів.