ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівським ветеранам УПА виплатять матдопомогу

З обласного бюджету на ці потреби виділено 955 тис. грн
Depo.
20 жовтня 2015 10:02
ФОТО: depo.ua
Львівським ветеранам УПА виплатять матдопомогу
Львівським ветеранам УПА виплатять матдопомогу

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на заступника директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксану Соболь, ветерани Української Повстанської Армії отримають адресну грошову допомогу у розмірі 450 гривень на особу.

Загалом отримають матеріальну допомогу понад 1 950 ветеранів УПА. З обласного бюджету на ці потреби виділено 955 тисяч гривень.

"Також грошову одноразову допомогу у сумі 105 гривень виплатять реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та потерпілим від політичних репресій. Загальна сума передбачена на виплату одноразової допомоги становить 1 мільйон 294 тисячі гривень”, - розповіла Соболь.

Цьогоріч, нагадаємо, ветерани УПА до Дня Героя уже отримали 450 гривень матеріальної допомоги, а реабілітовані політв’язні – по 200 гривень до Дня Незалежності.

Відповідна допомога ветеранам УПА та їх рідним надається в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки.


Реабілітовані політв’язні отримають допомогу в рамках Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян-реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні".

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.