Львівським "матерям-героїням" роздадуть гроші

Усім жінкам, яких удостоєно почесного звання "Мати-героїня", буде вручено нагрудний знак та посвідчення, а також виплачено одноразова винагорода

У Львові 11 жінок отримали почесне звання "Мати-героїня". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Званням "Мати-героїня" нагороджують матерів, які виховали до восьмирічного віку п'ять і більше дітей, а також створили належні умови для їхнього всебічного розвитку.

"Це звання отримала матір восьми дітей Мар'яна Вернер. Також цю нагороду отримали Зоряна Дробіт, Любов Оверко, Оксана Хвалібота та Ольга Цитнарук — кожна із цих жінок народила та виховала 6 дітей. Ще у шести удостоєних звання "Мати-героїня" жінок — Світлани Адамович, Галини Давидюк, Наталії Камільовської, Надії Ковальчук, Марії Падун, Світлани Чорній — по 5 дітей", - йдеться у повідомленні.

Усім жінкам, яких удостоєно почесного звання "Мати-героїня", буде вручено нагрудний знак та посвідчення, а також виплачено одноразова винагорода у 17 620 гривень — 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Зазначимо, що у період 2006−2018 років у м. Львові 531 жінка удостоєна почесного звання "Мати-героїня".

Нагадаємо, на Львівщині мати-героїня залишилась без даху над головою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів