ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівських школярів потішать хімічним посудом

Місто придбало обладнання для кабінетів фізики

Depo.
13 березня 2018 10:19
ФОТО: depo.ua

У Львові придбали обладнання для шкільних кабінетів фізики за 1,7 млн грн. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Управління освіти Львівської міськради замовило 20 комплектів приладів для шкільних кабінетів фізики за 1,7 млн грн.

"ФОП Шелест має до 15 травня 2018 року поставити управлінню комплекти лабораторного та демонстраційного обладнання для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів для шкільних кабінетів фізики", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, для шкіл замовили динамометри, розбірні калориметри, кільця Ньютона, комплекти для Спостереження за неперервним і лінійчастим спектрами, комплекти фотографій треків заряджених частинок, дугоподібні жолоби для вивчення траєкторії кинутого тіла, лінзи збиральні та розсіювальні, діафрагми, прозорі моделі оптичних об'єктів, поляроїди, терези, термометри, хімічний посуд тощо.

З-поміж демонстраційного обладнання, придбали барометри-анероїди, вакумні ковпаки з дзвониками, вакумні насоси Комовського, відерка Архімеда, диски Ньютона, електрометри, електроскопи, електрофорні машини, камертони на резонуючих ящиках, демонстраційні комплекти з електролізу, кулі Паскаля, набори оптичної лави, пристрої для демонстрації збереження імпульсу, сполучені посудини, теплоприймачі тощо.

Як повідомляв Depo.Львів, у Львові завалилася школа.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube