ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівських посадовців покарали за корупцію

На Перемишлянщині низку посадовців покарано за корупційні проступки

Depo.
14 червня 2018 14:45
ФОТО: depo.ua

Упродовж 2018 року Золочівською місцевою прокуратурою забезпечено участь у розгляді Перемишлянським районним судом 10 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних із корупцією. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Серед десятьох порушників – чотири депутати районної ради, троє сільських голів, секретар сільради, керівник відділу освіти та керівник комунального підприємства.

Дев'ятьом правопорушникам інкриміновано ч.1 ст.172-6 КУпАП (несвоєчасне подання без поважних причин декларації), а ще одному – ч.2 ст.172-6 КУпАП (неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані).

За результатами розгляду вказаних протоколів дев'ятьох визнано винними, а щодо однієї особи судом закрито провадження у зв'язку із закінченням строків притягнення до відповідальності (рішення оскаржується у апеляційному порядку).

Загальна сума штрафів, яка на даний час повністю сплачена, становить 8,5 тис грн.

Окрім цього, місцевою прокуратурою, в порядку ч.3 ст.65 Закону України "Про запобігання корупції", у органи влади та місцевого самоврядування скеровано 8 подань з метою усунення порушень вимог антикорупційного законодавства.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube