ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівські заклади харчування стали комфортнішими для дітей

Заклади харчування, які мають базові елементи, отримають наліпки на вітрини, щоб візуально бачити місця, де буде комфортно дітям
Depo.
30 вересня 2015 12:53
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі ЛМР.

У Львові стартувала загальноміська ініціатива "Місто дружнє до дітей". На першому етапі цієї ініціативи було визначено перелік закладів харчування, які в пріоритетах своєї діяльності та існування створили комфортні умови перебування для батьків та їх малюків.

Критеріями підбору таких закладів стали наявність таких елементів: повивальні столики у туалетних кімнатах, дитяче крісло (приставне), дитяче меню, дитячі зони або окремі кімнати для дітей, паркінг для візочків.

Ідея створення кампанії належить активним батькам міста, ГО "Батьки в дії" та управлінню молоді, сім'ї та спорту ЛМР.

За словами керівника ГО "Батьки в дії" Юлії Гвоздович, першими кроками ініціативи стало запровадження кампанії мотивації закладів харчування бути привітними до сімей з дітьми.

"ГО "Батьки в дії", яка утворилась в рамках співпраці небайдужих батьків над втіленням ініціативи "Львів, дружній до сімей і дітей". Також плануємо реалізувати проект встановлення інклюзивного дитячого майданчика у Парку культури, розробку дієвого механізму догляду за станом дитячих майданчиків в місті через он-лайн мапу, відкриття у Львові коворкінгу для активних мам та багато інших проектів, щоб зробити Львів містом, в якому хочеться жити", - розповіла Юлія Гвоздович.

Вже сьогодні перші заклади харчування, які мають базові елементи, отримають наліпки на вітрини, щоб мешканці та гості міста візуально бачили місця, де буде комфортно дітям.

В рамках ініціативи будуть розроблені критерії для інших сфер у місті.

Більше новин про заклади харчування читайте на Depo.Львів.