Львівські ветерани показали гарний результат у зимових змаганнях

У Тернополі відбулася матчева зустріч "моржів" західного регіону
Depo.
2 березня 2016 09:45
ФОТО: depo.ua

Недавно в Сумах відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів спорту. Участь взяли 78 учасників із 8 областей України, в тому числі команда з Львівської області. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської міської ради. 

Всі учасники були поділені на 6 вікових груп. Залежно від віку, долали дистанції три км, 5 км і 10 км класичним та коньковим стилем. Змагання тривали три дні. В останній день естафета була на 4*5 км. В результаті всіх змагань Львівська область виборола 2-е командне місце. Завоювали 1 золоту медаль Василь Крунський, 76 років і 9 срібних - Павло Солук, Микола Сипливий, Ігор Лисий та Василь Крунський.

"У Тернополі відбулася матчева зустріч "моржів" західного регіону (Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Львова та Мукачева). На озері в крижаній воді стрічками були розмічені доріжки на 25 м, жінки пливли 25 м, а чоловіки - 50 м. Львів’яни завоювали усі перші місця і нагороджені грамотами та медалями: Люба Попотило, Леся Максименко та Микола Кониськів", - повідомила голова ГО ЛОСВС "Ренікс" Тамара Левчикова.

Вона додала, що в Івано-Франківську відбувся "Кубок Прикарпаття" з плавання в басейні.

"Близько 200 учасників в тому числі зі Львова 31 учасник з Львівщини. Лідія Тимошенко, Ніна Голуб вибороли по три золоті медалі, Володимир Хомин та Олександр Комов по дві золоті медалі на дистанціях 50, 100 і 200 м вольним стилем та брасом", - додала вона.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів