Львівські велосипедисти відзначилися у Польщі

Велосипедисти Львівщини – призери міжнародних рейтингових змагань в Польщі

Як повідомляє Depo.Львів, у м. Прушків, Польща, завершилися представницькі рейтингові міжнародні змагання першої категорії "Гран-Прі Польщі" з велосипедного спорту. Велосипедисти Львівщини вибороли 7 нагород.

У парній гонці на дистанції 25 км перше місце серед чоловіків посів представник Львівщини - Роман Гладиш. "Бронзові" медалі у командному спринті вибороли Володимир Бучинський та Андрій Куценко. В змаганнях серед жінок представниця Львівщини Ганна Соловей піднялася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани у індивідуальній гонці на дистанцію 10 км.

Перемогу здобули і велосипедисти-юніори. Представник Львівщини Олег Канака здобув перемогу у скетчі, Олександр Кривич та Валерій Романенков - вибороли "бронзу" у юніорській командній гонці переслідування, Сергій Білий – у командному спринті.

Загалом у змаганнях взяли участь команди з 21 країни світу.

Львів приймав наймасштабніші в країні змагання з велоспорту.