Львівські школярі отримуватимуть більше задоволення від фізики

Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати

Львівська міськрада придбала мобільну наукову лабораторію, за допомогою якої школярі можуть легше і цікавіше вивчати фізику. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

"Ми закупили мобільну наукову лабораторію за напрямком фізики. Вона вже є доставлена до міста Львова. Впродовж минулого тижня провели дуже активне навчання з вчителями шкіл, і, відповідно, вона почне "мандрувати" по усіх навчальних закладах нашого міста", — розповіла директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище: "Діапазон слуху", "Брахістохрона", "Архітектурні арки", "Слухаючи кістьми", "Магдебурський експеримент", "Вентилятор Бернуллі", "Внутрішні напруги — конструкції під тиском", "Перевернутий зір", "Дірка у воді", "Людина-пазл".

Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом.

Нагадаємо, у Львові на військових землях збудують дитсадок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів