ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівські рятувальники заявляють: голодують і недосипають

Вони кажуть, що керівництву байдуже
Depo.
25 серпня 2015 14:18
ФОТО: depo.ua

Зі зверненням до керівника рятувальної служби регіону виступив старший пожежник першого караулу з підрозділу Залізничного району Львова, пише Depo.Львів.

Його підрозділ після роботи у середу заступив на чергування і після робочої доби вже у четвер о 7:10 виїхав на загоряння сміття у лісі в смт. Рудно.

"Було виявлено пожежу лісового покриву і чагарніків, обвуглення кореневища соснових стовборів на площі 600 квадратних метрів", - згадує рятувальник.

Та навіть коли о 8:30 на чергування заступив інший караул з двох відділень, у Рудному рятувальників чомусь так і не замінили навіть о 12:00.

Згодом в обідню пору рятувальники попросили привезти з підрозділу в Рудно їжу та питну воду і знову ж таки отримали відмову.

"Почувши нашу розмову з керівництвом підрозділу щодо обіду і води, пан Роман, мешканець смт Рудно, з власної кишені придбав нам харчі і воду", - розповідає рятувальник.

До 17:00, поки пожежу було ліквідовано, підмога до підрозділу так і не доїхала.

"Ми не почули ні дякую, ні вибачте. Скажіть, будь ласка, хто нам це відшкодує те. що ми перепрацьовуємо години? Чому наше керівництво таке байдуже? Зарплати смішні. Не доводьте нас до крайнощів!", - закликав рятувальник.

Більше про рятувальників Львівщини читайте на Depo.Львів