Львівські правоохоронці відшкодували до бюджету майже 3 млн грн

За результатами досудового розслідування усі три провадження з обвинувальними актами скеровано до суду для розгляду по суті

За процесуального керівництва прокуратури області та скоординованої діяльності оперативного та слідчого підрозділів Головного управління ДФС у Львівській області, виявлено схему ухилення від сплати податків підприємствами будівельної галузі. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Так, упродовж І кварталу цього року задокументовано три факти невідображення керівниками таких підприємств у фінансово-бухгалтерській документації реальної ціни за реалізовану нерухомість.

Встановлено, що відображаючи в податковій звітності занижену вартість проданих об’єктів, підприємства ухилились від сплати до держбюджету податків та обов’язкових платежів на загальну суму 2,8 млн грн.

Відомості про ці кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру кримінальних правопорушень за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 Кримінального Кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

За результатами досудового розслідування усі три провадження з обвинувальними актами скеровано до суду для розгляду по суті.

Зазначимо, що завдані державі збитки повністю відшкодовано.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів