Львівські митники віддали зброю в музей

У Львівському історичному музеї презентували зброю XVIII-XXІ століть

Львівська митниця передала Історичному музею 39 одиниць зброї XVIII-XXІ століть, які найближчим часом поповнять експозицію. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

39 одиниць зброї передали на підставі рішення Експертно-фондової ради з питань безоплатного передавання вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави.

"Львівський історичний музей – це один із провідних музейних закладів у нашій державі. І надзвичайно важливо, що саме у ньому зосереджена велика кількість експонатів, які є безцінним джерелом нашої історії, а також спадщини Європи і всього світу. Сьогоднішня подія засвідчує, що музей буде надалі розвиватися і поповнюватися безцінними пам'ятками", - наголосив начальник відділу департаменту з питань культури, національностей та релігій Василь Гладкий.

Найстарший предмет виставки – англійська піхотна шпага зразка 1796 року. А є речі, які зроблені 20 років тому за реальними зразками столітньої давності. Стан предметів досить непоганий, щоправда, подекуди вони уражені корозією.

Нагадаємо, у Львові намагались обікрасти пункт обміну валюти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів