Львівські митники брали хабарі в аеропорту

Фіскальна служба, прокуратура й СБУ затримали митників за підозрою в хабарництві в аеропорту "Львів"
Depo.
29 лютого 2016 14:14
ФОТО: depo.ua

Державна фіскальна служба, військова прокуратура й Служба безпеки України затримали митників за підозрою в хабарництві в міжнародному аеропорту "Львів".

Про це сказано в повідомленні Фіскальної служби в соціальній мережі Facebook. "Співробітники внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби разом з військовою прокуратурою Західного регіону України й Служби безпеки України виявили отримання посадовими особами митного поста "Львів-аеропорт" Львівської митниці ДФС неправомірної вигоди на загальну суму більше як 10 тис. доларів", - сказано в ньому.

За даними відомства, правопорушення було виявлено під час розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу шляхом проведення негласних слідчих дій.

Протягом розслідування задокументовано більше як 60 фактів систематичного вимагання й отримання посадовими особами митного поста "Львів-аеропорт" неправомірної вигоди.

Кошти вимагали митниками від громадян за неперешкоджання при переміщенні товарів через державний кордон України.

28 лютого під час чергового одержання неправомірної вигоди в розмірі 300 доларів митників затримали на місці злочину.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії тривають обшуки в службових приміщеннях митного поста "Львів-аеропорт" і за місцем проживання фігурантів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів