ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівські екологи оприлюднили результати досліджень води у Львові

На території Львова розміщені близько десяти джерел

Depo.
6 грудня 2018 09:13
ФОТО: depo.ua

Львівські екологи провели лабораторні дослідження якості води у місті. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення Львівського міського відділу ДУ "Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України".

Всього досліджено 11 взірців води на санітарно-мікробіологічні, санітарно-хімічні, паразитологічні, радіологічні показники. З них 11 або 100% взірців не відповідає вимогам санітарних норм та правил за санітарно-мікробіологічними показниками.

На території Галицького району досліджувалися: вода з джерела в парку "Високий замок" на вул.Замковій; вода з джерела в Стрийському парку, вул. Стрийська.

На території Сихівського району: вода з джерел в парку "Залізні води" на вул. Мишуги та вул. Тернопільській.

На території Личаківського району: вода з двох джерел в парку "Погулянка"; вода з каптажів в м. Винники на вул. Лермонтова та вул. Незалежності; вода з каптажа на Винниківському озері.

На території Шевченківського району: вода з каптажа біля спорткомплексу Спартак на вул.Топольній; вода з каптажа біля озера, провулок Заозерний.

На території Залізничного району: вода з джерела в смт. Рудно на вул. Мазепи.

"Природні джерела не можуть систематично використовуватись населенням для питних потреб, оскільки вони не є джерелами централізованого водопостачання і відповідно не мають обслуговуючого персоналу. Для таких джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких забороняється господарська діяльність", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Трускавці зникла вода у відомому джерелі мінеральної води (відео).


Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube