ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Львівські дороги будують з урахування потреб людей з обмеженими можливостями

Зокрема на пішохідних переходах передбачено влаштування понижень до рівня проїзної частин
Depo.
28 серпня 2015 09:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depо.Львів з посиланнм на провідного інженера ЛКП "Львівавтодор" Ігоря Могилу, у ході реконструкції вулиць міста реалізовуються проекти, які враховують потреби людей з обмеженими фізичними можливостями.

Зокрема, у ході будівництва трамвайної колії на Сихів на усіх пішохідних переходах передбачено влаштування понижень до рівня проїзної частини, на краю платформ - тактильної плитки, на усіх регульованих пішохідних переходах - звукового супроводу зеленого сигналу світлофора, а також будуть високі платформи на трамвайних зупинках. Крім того, поруч з трамвайною колією облаштують зони заспокоєного руху на вул. Снопківській та вул. Волоській.

Те саме передбачено і у плані реконструкції трамвайної колії на вулицях Богдана Хмельницького та Гайдамацькій. Також тут планують зробити виступ тротуару до борта трамвая та звуження проїзної частини в зоні перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, а також виїздів з другорядних вулиць.

"Ми хочемо зробити відрізок дороги від вулиці Богдана Хмельницького і до вулиці Гайдамацької центром Підзамче. Він стане привабливим для пішоходів. Ця дорога повинна перестати бути магістральною з 4-ма смугами руху, а має стати вулицею із заспокоєним рухом", - розповів Могила.

У ході реконструкції трамвайної колії на вул. Промисловій "Львівавтодор» передбачив виступ тротуару на зупинках до борта трамвая, висоту зупинки - 35 см над проїзною частиною, а також влаштування понижень до рівня проїзної частини на пішохідних переходах.

Щодо площі Святого Юра, то тут проект передбачає на усіх пішохідних переходах пониження до рівня проїзної частини, а на світлофорах - влаштування звукового супроводу зеленого сигналу та безбар'єрний доступ з площі до території Святоюрського комплексу.

Раніше ми писали про те доки буде закоркований центр Львова.

Більше про ремонт доріг читайте на Depo.Львів.