UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львівські депутати не дали Садовому землю під сміттєпереробний завод

"За" цю ухвалу під час сесії голосували аж п'ять разів, але рішення так і не прийняли

ЛКП "Львівводоканал" не затвердили технічну документацію із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок на вул. Пластовій, 13 і не передали одну з них ЛМКП "Зелене місто". "За" відповідну ухвалу сьогодні, 13 липня, під час сесії Львівської міської ради депутати голосували п'ять разів, однак через брак голосів її так і не прийняли. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Львівський портал".

Своєю ухвалою міська рада мала затвердити Львівводоканалу технічну документацію щодо поділу та об'єднання земельної ділянки площею 65,9543 га (у тому числі площею 0,4201 га у межах червоних ліній) на вул. Пластовій, 13 на дві земельні ділянки:

  • площею 62,9929 га (у тому числі площею 0,4201 га у межах червоних ліній), яку мали надати у постійне користування Львівводоканалу для обслуговування очисних споруд;
  • площею 2,9614 га, яку мали надати ЛКП "Зелене місто" для майбутнього сміттєпереробного заводу.

"За" цю ухвалу під час сесії голосували аж п'ять разів, міський голова Львова Андрій Садовий наголошував на важливості її прийняття, однак щоразу депутатам бракувало необхідної кількості голосів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook