Львівські батьки, які усиновили дітей, отримають гроші

До Міжнародного дня сім'ї батькам, які усиновили дітей, місто виплатить матеріальну допомогу

З нагоди Міжнародного дня сім'ї управління соціального захисту Львівської міської ради виплатить одноразову матеріальну допомогу батькам, які усиновили дітей. У міському бюджеті Львова на ці потреби передбачено 60 тисяч гривень. Про це повідомив начальник управління Ігор Кобрин, повідомляє Depo.Львів.

"Грошову допомогу у розмірі 1 тисячі гривень отримають батьки, які усиновили дітей і які мешкають у Львові та перебувають на обліку у відділах соціального захисту. Тобто цю виплату отримають 60 родин", - зазначив Ігор Кобрин.

Крім того, з нагоди Міжнародного дня сім'ї, у комунальних установах управління соціального захисту заплановано низку заходів. Зокрема, фахівці Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організували захід "Сім'я — це те, що з тобою завжди", який відбудеться 17 травня в холі Сихівської райадміністрації. До участі залучили дітей із шести опікунських родин. Дітки переглядатимуть мультфільми, візьмуть участь у фотосесії. А ще для них організували ряд майстер-класів та конкурсів.

Міжнародний день сім'ї (International Day of Families), що відзначається щорічно 15 травня, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цього дня має на меті звернути увагу громадськості країн до проблем сім'ї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів