Львівська залізниця отримала нового керівника

"Укрзалізниця" призначила керівником Львівської залізниці Черницького
 

 

"Укрзалізниця" призначила головою своєї філії "Львівської залізниці" (Львівська залізниця) Романа Черницького. Про це йдеться в повідомленні "Укрзалізниці", передає Depo.Львів.

"Сьогодні, 5 березня 2019 року, члени правління АТ" Укрзалізниця "Желько Марчек і Ремігіуш Пашкевич і державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак представили колективу регіональної філії" Львівська залізниця "нового керівника - Романа Черницького. Він буде працювати на посаді виконавчого директора регіонального філії "Львівська залізниця" та забезпечувати подальшу ефективну роботу цього структурного підрозділу ", - йдеться в ньому.

Роман Черницький закінчив Київський університет економіки і технологій транспорту за спеціальністю "Залізничні споруди та колійне господарство". У 1992 році почав роботу на Львівській залізниці.

Працював на посадах монтера шляху, дублера дорожнього майстра дистанції колії, дорожнім майстром, начальником виробничої дільниці.

З 2000 року - на керівних посадах в структурних підрозділах Львівської залізниці. У 2016-2017 роках - заступник начальника регіональної філії по інфраструктурі регіональної філії "Львівська залізниця".

З квітня 2017 і до сих пір працював на посаді директора з інфраструктури Укрзалізниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів